дивись.info

Це не просто мародерство, це держзрада, — Кошулинський про розкрадання в «Укроборонпромі»

Це не просто мародерство, це держзрада, — Кошулинський про розкрадання в «Укроборонпромі»

Розкрадання в «Укроборонпромі» — це не просто мародерство. Це співучасть у вбивстві й державна зрада, за яку треба карати за статтею 111 Кримінального кодексу України, відповідною до умов воєнного часу. 

Про це заявив кандидат на посаду президента Руслан Кошулинський, передає прес-служба ВО «Свобода».

Кошулинський наголосив, що збитки, яких зазнала держава, вимірюються не тільки сотнями мільйонів гривень — вони вимірюються кров’ю і життями наших захисників.

«Зараз люди гинуть на кривавих грошах мародерів з «Укроборонпрому» — структури, яка нічого не виробляє, а лише збирає вершки», – додав Руслан Кошулинський.

Руслан Кошулинський також зауважив, що люди мають право вимагати від влади відповідей на всі питання, в тому числі на публічних заходах президента: «Ніхто не забрав і не може забрати в людей право для мирного протесту. Влада має нести відповідальність за свої дії, а люди мають право вимагати й покарання злочинців незалежно від посад і регалій».

Нагадаємо, Руслан Кошулинський — офіційно зареєстрований кандидат у президенти України. На вибори Кошулинського висуває ВО «Свобода», якого також підтримали Конгрес українських націоналістів, «Правий сектор», рух «С14» та Організація українських націоналістів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.