дивись.info

У Львові виступить десятикратний лауреат премії Греммі Боббі Макферрін

У Львові виступить десятикратний лауреат премії Греммі Боббі Макферрін

Знаменитий американський джазовий вокаліст, диригент, десятиразовий лауреат премії Греммі, Боббі Макферрін, виступить 28 червня на Leopolis Jazz Fest. 

Боббі Макферрін є одним з найвідоміших в світі вокальних імпровізаторів, завдяки якому голос перетворився на музичний інструмент. Творчість Макферрін поєднує в собі джаз, поп-музику, фолк і world music. Працював з такими знаменитостями, як Йо-Йо Ма, Чік Коріа, Хербі Хенкок, Джо Завінул, групами YellowJackets і Tower Of Power і багатьма іншими.

Макферрін представить програму Gimme5 (circlesongs). Концертний зал в парку Богдана Хмельницького перетвориться на імпровізований хор, де кожен із слухачів, слідуючи за Боббі Макферріном, може стати повноправним учасником концерту. Це буде спонтанне пригода з джазом, поп музикою, R & B, класикою.
Вперше ця ідея була реалізована на альбомі «Circlesongs” 1997-го року, який був записаний вокальною групою Voicestra. Група складалася з 12 осіб, серед яких були оперні співаки, госпел, джаз, поп, R’n’B вокалісти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.