дивись.info

Чи варто відмовлятись від дріжджового хліба: поради Супрун

Чи варто відмовлятись від дріжджового хліба: поради Супрун

Останнім часом в українських ЗМІ та соцмережах пошируються твердження, начебто дріжджовий хліб є шкідливим, позаяк через нього порушується діяльність всіх органів травлення: шлунка, підшлункової залози, жовчного міхура, печінки.

Відтак, у соцмережі Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи дійсно хліб на дріжджах може завдати шкоди.

“Коли ми говоримо про дріжджі, які є в складі харчових продуктів, то найчастіше маємо на увазі різні штами мікроорганізмів. Які саме — залежить від продукту. До прикладу, ті, що є в хлібі, вині, домашньому сирі, квасі, кефірі, відрізняються від дріжджів, що містяться в пиві.

Щоби хліб був пухким та більш поживним, до тіста додають мікроорганізми, які змінюють його властивості. Дріжджі це найпростіші грибки, здатні робити із цукру вуглекислий газ. Коли хліб печеться, вуглекислий газ піднімається і робить в тісті дірочки”, – повідомляє Супрун.

Втім, вона також зазначає, що закваска — теж мікроорганізми, адже це суміш молочнокислих бактерій та дріжджів. Вони здатні розщеплювати мальтозу тіста і цукор з утворенням молочної кислоти та вуглекислого газу.

Відтак, якщо спекти хліб без дріжджів, закваски чи соди він буде досить пласким. А окрім цього, Супрун зазначає, що дріжджі збагачують хліб вітамінами.

“Крім пухкості дріжджі роблять хліб кориснішим — збагачують його вітамінами та амінокислотами. Зокрема в такому хлібі більше заліза. Коли тісто підходить, ферменти мікроорганізмів руйнують фітин борошна. Фітин це сполука, що зв’язує іони заліза чи цинку, і робить їх недоступними для засвоєння в нашому кишківнику. Тому хліб на кислому тісті містить значно більше доступного заліза”, – пояснила вона.

Читайте також: Чим небезпечні дієти та як правильно худнути: поради Супрун

Також Супрун повідомила, що дріжджі не виживають у вже спеченому хлібі. За високих температур і вони, і їхні спори гинуть. Це відбувається навіть при незначному нагріванні.

Тому перейматись, що живі в хлібі можуть принести якусь шкоду — не варто.

Втім, очільниця МОЗ зазначила, що після вживання хліба можуть виникати біль в животі та здуття. Це відбувається, тому, що в білому хлібі чи здобних булках багато вуглеводів та мало клітковини.

“Від такої їжі, особливо якщо її їсти багато і швидко, виникає біль і здуття”, – додала вона.

Відтак, якщо вас лякають дріжджі та ви прагнете зробити свій раціон більш здоровим — обирайте цільнозерновий хліб. Він містить більше поживних речовин, вітамінів, мінералів та клітковини.

“Головне — добре його пережовуйте та запивайте. Це сприятиме процесу травлення та засвоєнню поживних речовин, і запобігатиме пов‘язаним із клітковиною закрепам”, – підсумувала Супрун.

Нагадаємо, раніше ІА Дивись.info повідомляла, що потрібно їсти для здорового серця.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.