дивись.info

Президентські вибори подорожчали ще на 720 тисяч гривень

Президентські вибори подорожчали ще на 720 тисяч гривень

Центральна виборча комісія збільшила на 720 тисяч гривень кошторис видатків комісії на підготовку та проведення виборів Президента 31 березня для потреб закордонного виборчого округу.

Таке рішення ухвалено на засіданні ЦВК у вівторок, повідомляє Укрінформ.

Згідно з цим рішенням, Центрвиборчком вніс зміни до кошторису своїх видатків на підготовку та проведення чергових виборів президента України 31 березня, збільшивши видатки на 720 тисяч гривень за рахунок зменшення резерву коштів на таку ж суму.

Відповідні зміни було внесено і до Розподілу коштів Державного бюджету України, виділених на президентські вибори.

У ЦВК це рішення пояснили тим, що надійшло звернення від Міністерства закордонних справ щодо додаткової потреби у коштах, викликаної необхідністю додаткового придбання конвертів та розсилки запрошень виборцям засобами міжнародного поштового зв’язку.

Така потреба у міжнародному поштовому зв’язку пов’язана із віднесенням виборців з Російської Федерації до Фінляндії, Грузії та Казахстану, а також збільшенням виборців закордонних виборчих дільниць Республіки Польща.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду глави держави – усього було зареєстровано 44 кандидати. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.