дивись.info

Поліція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії на Львівщині

Поліція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії на Львівщині

Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині перебувають під цілодобовою охороною поліції.

У Львові та області до охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на правопорушення під час виборів Президента України будуть залучені більше восьми з половиною тисяч правоохоронців, про це інформує прес-служба поліції Львівської області.

«Охороняти публічний порядок під час виборів спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України», – розповів очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

«Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині вже перебувають під цілодобовою охороною поліції. Правоохоронці охоронятимуть виборчу документацію, слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної виборчої дільниці, а також виконуватимуть усі функції, передбачені чинним законодавством. Поліцейські, котрі будуть нести службу не за місцем реєстрації, зможуть проголосувати», – додав Валерій Середа.

Правоохоронці закликають мешканців не порушувати виборче законодавство, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до працівників поліції або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.