дивись.info

Завтра спеціальна комісія обговорить долю старовинної аптеки у центрі Львова

Завтра спеціальна комісія обговорить долю старовинної аптеки у центрі Львова
Фото з відкритих джерел

Завтра відбудеться засідання адміністративної комісії щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Відтак, у ЛМР повідомляють, що комісія розгляне вимоги до власника приміщень аптеки на Грушевського, 23 щодо збереження аптеки.

Нагадаємо, що у приміщенні колишньої аптеки на вулиці Грушевського днями відкрився супермаркет.

«У 2016 році приміщення аптеки було придбано колективом – ТзОВ «Аптека під Святим Миколаєм». З цим власником аптека проіснувала рік часу. Після цього вона була закрита і не функціонувала понад півроку. Після цього приміщення було продано фізичній особі, яка розпочала там роботи. Нами відразу було накладено штраф і поставлена вимога, що все має бути збережено. Але роботи були продовжені, наскільки я розумію, ця фізична особа здала приміщення в оренду під супермаркет.

Ми повторно скерували протокол і звернення щоб були зняті кондиціонери. Вони були зняті, але функціонал змінився. Ми дали орендарю і власнику тиждень на процес перемовин. Цей тиждень ще триває. Йдеться про те, щоб орендар відреставрував фасад, а власник повернув меблі, які там були. Завтра ці меблі мають бути передані в управління охорони історичного середовища. Якщо це не вирішиться через перемовини, будемо звертатися до суду», – запевняє Андрій Москаленко.

Раніше ІА Дивись.info повідомляла, що у полі зору ЛМР зараз перебувають три історичні аптеки: на площі Міцкевича, та на вулицях  Дорошенка і Грушевського. При цьому питання щодо першої можна вважати закритим, адже у  ЛМР вже отримали лист від компанії «Надра України» про те, що це приміщення буде збережено виключно під аптеку. У листі чітко вказано, що підписано угоду з новим орендарем – ТОВ «Старовинна аптека»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.