дивись.info

Львівські поліцейські переведені на посилений варіант несення служби

Львівські поліцейські переведені на посилений варіант несення служби
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

На Львівщині поліцейські готові забезпечити публічний порядок та дотримання законності під час виборів Президента України

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа розповів про роботу правоохоронців під час президентських виборів та закликав усіх учасників виборчого процесу неухильно дотримуватися вимог українського законодавства.

У Львові та в області до охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на правопорушення під час виборів Президента України буде залучено більше восьми з половиною тисяч правоохоронців. Весь особовий склад поліції Львівщини переведено на посилений варіант несення служби.

«Охороняти публічний порядок під час виборів спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України», – зазначив очільник поліції Львівщини.

Працює координаційний штаб для належного управління нарядами поліції та моніторингу ситуації на місцях, створені додаткові слідчо-оперативні групи для реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, працюють  додаткові наряди вибухотехніків та кінологів.

«Правоохоронці охороняють виборчу документацію, слідкують за дотриманням публічного порядку поблизу кожної ОВК та ДВК, у день виборів супроводжуватимуть членів комісії під час проведення голосування за місцем проживання, а також виконуватимуть усі інші завдання, передбачені чинним законодавством. Нагадую про так званий «День тиші» – в суботу, 30 березня, заборонена будь-яка агітація за кандидата в Президенти України», – додав Валерій Середа.

Також очільник поліції Львівщини закликав усіх учасників виборчого процесу неухильно дотримуватися законодавства, громадян – бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.

У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Нагадаємо, від початку виборчих перегонів до поліції Львівщини надійшло 63 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, було складено десять протоколів про вчинення адміністративних правопорушень. Окрім того, проводяться досудові розслідування у двох кримінальних провадженнях, відкритих за ч.2 ст.160 (підкуп виборця, учасника референдумів) КК України та за ч. 1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.