дивись.info

Як кандидати в президенти відреагували на результати екзит-полів

Як кандидати в президенти відреагували на результати екзит-полів

Володимир Зеленський та Петро Порошенко проходять до другого туру президентських виборів. Такі результати оприлюднив консорціум «Національний екзит-пол 2019» о 20:01 на основі даних, зібраних за дві години до закінчення голосування.

За даними опитування виборців на виході з дільниць, Володимира Зеленського підтримали 30,4% респондентів, Петра Порошенка – 17,8%, третє місце – Юлія Тимошенко з рівнем підтримки 14,2%.

Як кандидати в президенти відреагували на результати екзит-полів читайте в дайджесті ІА Дивись.info.

Анатолій Гриценко не буде підтримувати Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другому турі президентських виборів, заявив кандидат.

«Я не хочу ще п’ять років мародерства і обману», – заявив кандидат.

Гриценко також не підтримає Зеленського, якого не знає. У штабі Анатолія Гриценка після оголошення результатів екзит-пол також повідомили, що очікували більш високих результатів. Однак очікують, що за результатами підсумкового екзитполів цифри будуть вищими. Великих порушень, які би вплинули на результати голосування, штаб не зафіксував. Хоча дрібні порушення були.

У штабі кандидата в президенти України Юлії Тимошенко назвали дані екзит-полів маніпуляцією і озвучили альтернативні результати.

За словами представників Батьківщини, дані екзит-полів команди Тимошенко свідчать, що Володимир Зеленський отримав 27%, Тимошенко – 20,9%, Петро Порошенко – 17,5%.

У свою чергу, народний депутат від фракції Батьківщина Сергій Власенко розцінює оприлюднені в неділю ввечері дані національного екзит-полу як інструмент маніпуляції.

«На превеликий жаль, соціологічні дослідження починаючи з початку виборчої кампанії стали інструментом маніпуляції. А екзит-поли – це річ, яка абсолютно нічим не відрізняється від соціологічних досліджень», – сказав Власенка.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський прокоментував перші результати екзит-полів, які показали впевнене лідерство шоумена на президентських виборах.

«Це тільки перший крок до великої перемоги … екзит-полів багато – переможець один», – сказав шоумен на брифінгу в своєму штабі в неділю в Києві.

Зеленський подякував усім виборцям України, які голосували «не по приколу».

Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко також відреагував на перші результати Національного екзит-полу і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його.

«Я готовий до глибокого та предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати у пешому турі. Хотів би зараз звернутися до тих, кому менше 30 років. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоби зміни були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоби зміни були якісніші, ми маємо об’єднатися для того, щоб цього досягти і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте і ви мене», – заявив Порошенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.