дивись.info

Як українські військові голосують у Конго (фото)

Як українські військові голосують у Конго (фото)

Для військовослужбовців Збройних Сил України у місті Гома організовано закордонну виборчу дільницю № 900111. Дільниця розташована в таборі українського національного контингенту, який виконує завдання під егідою Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Двері виборчої дільниці відкрилися своєчасно, о 08:00, за місцевим часом. Військовослужбовці 18 окремого вертолітного загону та військові спостерігачі України в ДР Конго демонструють активну громадську позицію, явка наших громадян висока.

Бюлетені до дільниці були доставлені дипломатичною поштою, конверт прибув неушкодженим та своєчасно. Дільнична виборча комісія була сформована з числа військовослужбовців загону, відповідно до законодавства України.

Командуванням загону було сплановано ротацію особового складу таким чином, щоб кожен військовослужбовець мав змогу здійснити волевиявлення, незалежно від місця дислокації чи завдань, які загін виконує в цей день. Після підрахунку голосів уся необхідна виборча документація буде доставлена до Центральної виборчої комісії дипломатичним представником, відрядженим Міністерством закордонних справ України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.