дивись.info

Як українські захисники голосували на передовій (фоторепортаж)

Як українські захисники голосували на передовій (фоторепортаж)
Фото: медіа-центр МОУ

Вперше 100 відсотків військовослужбовців ООС мали право прийти на вибори Президента України.

Медіа- центр МОУ повідомляє, що спеціальна виборча дільниця під номером 000001 знаходиться всього за кілька кілометрів від ворожих позицій.

Фото: медіа-центр МОУ

Відтак, зазначається, що першими на дільницю прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій «вахтовим методом» почали привозити особовий склад.

«Для посилення безпеки проведення виборів командування бригади вжила низку прихованих, але дієвих заходів. Таким чином кожен солдат, сержант та офіцер отримали право здійснити своє волевиявлення. Багато було зроблено і стосовно організації роботи дільниць», – йдеться у повідомленні.

Фото: медіа-центр МОУ

«Ми пройшли спеціальне навчання, – розповів голова однієї з дільничних комісій Євген. Маємо необхідне обладнання, підготували нашу дільницю відповідно до всіх вимог чинного законодавства».

Додамо, що військові подбали як за запасні ручки до кабінок голосування, так і за додаткові бюлетені, на випадок якщо хтось випадково зіпсує свій.

Фото: медіа-центр МОУ

«Ми проводимо абсолютно чесні вибори. Нікому з військовослужбовців не розповідалось за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Всі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави, – наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван

Фото: медіа-центр МОУ

Потрібно зазначити, що подібні вибори в районі проведення ООС відбуваються вперше. І це зіграло важливу роль в підтриманні бойового духу та настрою воїнів, що захищають передові рубежі нашої Батьківщини.

Фото: медіа-центр МОУ

«Зараз, на лінії розмежування знаходяться кращі з кращих представників нашої держави, і кому, як не їм вирішувати долю держави. Адже ми тут захищаємо Україну зі зброєю в руках, то захистимо її і політично», – додає військовослужбовець Збройних Сил України Віталій.

Також додамо, що на всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців.

Фото: медіа-центр МОУ

Зазначається, що не обійшлось і без провокацій.

«Так протягом минулої ночі, російсько-терористичні війська обстрілювали наші позиції поблизу селище Кримське, і заспокоїлись лише тоді, коли отримали адекватну відповідь наших військ.

Також ввечері перед виборами з застосуванням важкої артилерії було обстріляне населений пункт Золоте-4, де були спалені будинки простих українців. А в сам день виборів ворог розпочав широкомасштабну радіогру по всій лінії зіткнення імітуючи підготовку до наступу», – додали у повідомленні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.