дивись.info

У Львові відбудеться міжнародна стоматологічна виставка

У Львові відбудеться міжнародна стоматологічна виставка

Cтоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО» збирає вже десять років поспіль у Львові вчених, фахівців в галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту.

Виставка проходить за підтримки МОЗ України, Національної спілки стоматологів України, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

У рамках експозиції виставки «Дентал-ЕКСПО» буде продемонстровано:

  • сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій;
  • витратні матеріали та лікувальні препарати;
  • сучасні методики лікування в галузі стоматології;
  • засоби дезінфекції та гігієни.

Виставка дає можливість спеціалістам ознайомитись з тенденціями розвитку стоматологічної галузі, прийняти участь у наукових заходах та придбати сучасне обладнання та матеріали.

У рамках виставки втретє відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії», тематикою якого є:

  • представлення новинок у галузі стоматології через призму наукових заходів, лекцій, практичних демонстрацій та майстер-класів;
  • отримання унікальної можливості здобути знання та випробувати на практиці представлене обладнання;
  • представлення міні-експозиції інтегральних комплексних рішень щодо обладнання та функціонування максимально продуманого стоматологічного бізнесу;
  • функціонування інформаційної платформи консультацій, необхідних спеціалісту, який сьогодні знаходиться у процесі планування кабінету/клініки/лабораторії.

Цікавою та насиченою буде наукова програма проекту:

9 квітня 2019 року – Міжнародна науково-практична конференція «Планування, як комплексний підхід у лікуванні в ортопедичній стоматології». «Dental Prosthetic Conference»
9 квітня 2019 року – Науково-практична конференція «Resto-education. Реставрація зубів – від елементарного до найскладнішого»
9 квітня 2019 року – Презентація «TranspaDent- 3D система вирівнювання зубів елайнерами».
10 квітня 2019 року – Семінар «Стоматологічна практика: нове в законодавстві, документація, перевірки, практикум»
10 квітня 2019 року – Семінар «Протоколи ортодонтичного лікування зубів елайнерами відповідно до системи TranspaDent»
10 квітня 2019 року – Семінар «Нові матеріали від компанії GC: сімейство композитів світлової полімеризації ESSENTIA, універсальний адгезив G-PREMIO BOND, композитний цемент для адгезивної фіксації безметалевих ортопедичних конструкцій G-CEM LINKFORCE».
10 квітня 2019 року – Майстер-клас «Пряма реставрація фронтальної групи зубів з використанням силіконового шаблону. Метод стратифікації»
11 квітня 2019 року – Юридичні консультації: відкриття та діяльність стоматкабінетів та стоматклінік

 

*Програма наукових заходів буде доповнюватись, ознайомитись з нею можна на сайті: http://www.galexpo.com.ua/stomat/#news та https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/  

Урочисте відкриття виставки – 9 квітня 2019 року о 10:00 год.

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на: http://www.galexpo.com.ua/stomat/.

Організатор виставки – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 28-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.