дивись.info

Порошенко повторно здав аналізи, Зеленський не прийшов

Порошенко повторно здав аналізи, Зеленський не прийшов

Кандидат у президенти України, чинний глава держави Петро Порошенко прибув на НСК «Олімпійський», де повторно здав аналізи на алкоголь і наркотики експертам антидопінгової організації VADA.

Про це повідомляє «ГОРДОН».

Президент зазначив, що експерти в його присутності заповнили всі необхідні папери, щоб забезпечити прозорість процедури та надійність і довіру до зроблених тестів.

«Наскільки я зрозумів, Володимира Зеленського не було? Я хочу підтримати звернення пана Володимира Кличка і інших, що це не примха, це абсолютно необхідна процедура, щоб наша 45-мільйонна нація була впевнена, що президентом у нас не зможе стати людина, яка має залежність від наркотиків чи алкоголю», – заявив Порошенко.

Він підкреслив, що не затверджує про наркозалежності Зеленського.

«Але є прозорі процедури, які повинні довести не тільки українцям, в усьому світі, що кандидат, який претендує на пост президента, не є наркозалежним. Ігнорування цього питання становить загрозу з приводу командування Збройними Силами та міжнародні діяльності України», – зазначив президент.

Порошенко додав, що зустріч на стадіоні була не його ініціативою, а його публічно запросив сюди на дебати Зеленський.

Глава держави додав, що не платив за аналізи і не знає, скільки вони коштують.

Натомість у штабі Зеленського від повторного проходження аналізів відмовилися.

Політичний консультант кандидата у президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що екс-шоумен не прийде у середу здавати аналізи експертам антидопінгової асоціації WADA.

Про це повідомляє BBC News Україна.

«Було питання у здачі аналізів – аналізи здали. Хто вже як здав: хтось здавав у незрозумілому медпункті, а хтось – у лабораторії», – сказав він.

Разумков зазначив, що «далі треба вже не аналізи здавати, а йти на дебати».

За його словами, Зеленський готується до дебатів 19 квітня на НСК «Олімпійський».

При цьому у штабі Петра Порошенка заявили, що чекають опонента на дебати  на стадіоні 14 квітня, о 14:14, а 19 квітня, о 20:00, у студії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Крім того, закликали Зеленського просто «прийти і попісяти».

Тим часом під офіс команди кандидата у президенти Володимира Зеленського в Печерському районі приїхали представники Автомайдану, щоб закликати кандидата здати аналізи WADA.

Невдовзі Автомайдан спростував цю інформацію. За словами активістки ВО Катерини Бутко, громадський рух, котрий приїхав під стіни офісу Зеленського, немає до них ніякого відношення.

Бутко пояснила, що рух створив екс-учасник всеукраїнського об’єднання Сергій Коба, якого часто ловили на спробах використання імені Автомайдану у своїх власних корисливих цілях.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.