дивись.info

Розрив між Зеленським і Порошенком збільшився

Розрив між Зеленським і Порошенком збільшився

КМІС оприлюднив результати опитування перед другим туром.

У другому турі виборів 2019 в Україні поки що більше шансів перемогти у Володимира Зеленського, ніж у чинного президента Петра Порошенка. Про це сказав на брифінгу заступник директора КМІС Антон Грушецький, передає РБК-Україна.

За даними опитування КМІС, за Зеленського планують проголосувати 48,4% респондентів. За Порошенко має намір віддати голоси 17,0% опитаних. Серед тих, хто визначився з вибором, 72,2% планують підтримати Зеленського, 25,4% – Порошенко.

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування з 9 по 14 квітня 2019 року серед 2004 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Раніше, 11 квітня соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила дані опитування, проведеного 5-10 квітня, згідно з якими у другому турі за Зеленського планували голосувати 51% громадян, за Петра Порошенка – 21%.

Нагадаємо, за офіційними даними Центральної виборчої комісії в першому турі президентських виборів 31 березня найбільше голосів набрали Володимир Зеленський – 30,14% і Петро Порошенко – 15,95%. ЦВК призначила другий тур на 21 квітня 2019 року.

Зазначимо, останнє опитування КМІС перед першим туром давав наступний результат: Володимир Зеленський – 32,1% з тих, хто визначився з вибором і збирався голосувати, Петро Порошенко – 17,1%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.