дивись.info

Поліцію Львівщини перевели на посилений режим роботи

Поліцію Львівщини перевели на посилений режим роботи
Бійці спецпідрозділу Центру спецоперацій "А" СБУ 31 березня на патрулюванні.

Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині вже перебувають під цілодобовою охороною поліції.

У Львові та області до охорони публічного порядку, а також для оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів Президента України будуть залучені близько восьми з половиною тисяч правоохоронців.

Охороняти публічний порядок під час виборів спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України, передає прес-служба поліції Львівської області.

Працює координаційний штаб для моніторингу ситуації на місцях та належного управління нарядами поліції. Також створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, працюватимуть додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів.

Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині вже перебувають під цілодобовою охороною поліції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.