дивись.info

ОПОРА зафіксувала перші порушення під час виборів на Львівщині

ОПОРА зафіксувала перші порушення під час виборів на Львівщині
Фото ілюстративне з Fb ГМ ОПОРА Львів

Спроба голосування без паспорта та відсутність інформаційних плакатів. Такі перші порушення зафіксувала Громадянська мережа ОПОРА.

«На виборчій дільниці №460184 у місті Комарно (Городоцький район, виборчий округ №120) спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили спробу членів відповідної дільничної виборчої комісії видати бюлетень виборцю, який не мав із собою паспорта. Спостерігач ОПОРИ повідомила членів ДВК, що це є порушенням Закону України «Про вибори Президента України». Таким чином видачі бюлетеня виборцю без паспорта вдалось запобігти», – повідомили в ОПОРІ.

Натомість на виборчій дільниці у Пустомтівському районі не було інформаційних плакатів кандидатів.

«На виборчій дільниці №460949 у селі Солонка Пустомитівського району (виборчий округ №118) станом на 9:40 відсутні інформаційні плакати кандидатів на пост Президента. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА попросили голову дільничної виборчої комісії, яка організовує вибори на дільниці, пояснити відсутність плакатів. Голова відповів, що окружна виборча комісія їх не надсилала. Прокомунікувавши з представниками ОВК №118, ОПОРА з’ясувала, що плакати таки були надіслані. Коли спостерігачі ОПОРИ повторно звернулись до голови ДВК, він розповів, що раніше дільнична виборча комісія мала «матеріали передвиборної агітації», але на день тиші їх зняли. Ймовірно, так звані «матеріали передвиборної агітації» й були плакатами з інформацією про кандидатів», – йдеться у повідомленні ОПОРИ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.