дивись.info

Спостерігачі назвали найпоширеніше порушення під час голосування на Львівщині

Спостерігачі назвали найпоширеніше порушення під час голосування на Львівщині

Про найпоширеніший вид порушення розповіли спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.

За їхніми даними, станом на 13 годину найпоширенішим порушенням серед тих, які фіксують спостерігачі ОПОРИ на виборчих дільницях, є спроба видати бюлетені виборцям без паспортів.

Станом на 13 годину спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували 11 порушень або спроб порушень на виборчих дільницях Львівської області. Найпоширеніше з них — спроба видати виборчі бюлетені виборцям, які не мають з собою  паспортів.

Щонайменше 3 такі спроби зафіксували на дільниці №460184 в місті Комарно Городоцького району. Крім того, спроби видати бюлетені виборцям без паспортів робили члени комісії №460366 (село Покрівці Жидачівського району). Спостерігачі ОПОРИ, фіксуючи подібні факти, робили зауваження членам ДВК, завдяки чому порушенням вдалось запобігти.

На дільниці №461325 в селі Стара Ропа Старосамбірського району таки вдалось видати бюлетень для голосування виборцю, який не мав паспорта.

Нагадаємо, сьогодні в Україні триває другий тур голосування на виборах президента. Станом на 11 годину ранку участь у другому турі виборів президента взяли 18,15% виборців. Про це повідомляється на сайті ЦВК за даними з усіх 199 територіальних виборчих округів. На цю є годину явка на Львівщині перевищила 12%, що подібне до показника голосування у першому турі на цю ж годину.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.