У Львові пройде масштабний Форум новобудов та інвестицій 2019

17-18 травня на Арені Львів стартує наймасштабніший Форум Новобудов та Інвестицій 2019.

Лише раз на рік, більшість забудовників Львова збираються в одному місці і на умовах «чорної п'ятниці» пропонують та демонструють свої ЖК.

На цій події знижки на житло можуть досягати 15% (однією з умов для забудовників є надання ексклюзивних знижок або акцій в період виставки). Окрім ярмарки новобудов, ця подія наповнена іншими івентами:

  • Премєра нового обєкту від ген. партнера РІЕЛ,
  • освітні семінари для покупців житла,
  • профільні конференції для інвесторів та забудовників,
  • розіграші цінних призів та нагородження кращих ЖК!

Реєструйтесь за посиланням та відвідайте Форум безкоштовно: 

Деталі про подію:

Панельні дискусії. В рамках форуму у вигляді панелей будуть обговорюватись найактуальніші запитання що стосуються розбудови міста, розвитку інфраструктури Львова та потреб жителів Львова. До участі запрошуються представники влади міста та власники топових будівельних компаній. Також буде обговорюватись плани міста щодо створення нових житлових кварталів на територіях занепалих промислових зон та недіючих заводів.

Для людей, які розглядають для себе інвестиції в нерухомість ми підготували особливу програму на тему: «Куди інвестувати кошти у 2019 році. Основні тренди на ринку нерухомості Львова. Аналіз житлової, офісної, складської та готельної нерухомості і бізнесу подобової оренди» Спікерами будуть том-менеджери відомих світових компаній таких як: NAI, Cushman Wakefield та інші.  

Для покупців житла виступлять топові експерти ринку нерухомості Львова, розкажуть про всі нюанси при виборі ЖК, підводні камені у договорі при купівлі житла в новобудові, проблемні райони та забудовники Львова і абсолютно все що допоможе клієнтам у виборі якісного житла. Якщо Ви хочете стати учасником події, переходьте у месенджер і отримайте детальнішу інформацію.

Для забудовників чи агенцій нерухомості в рамках Property&Invest Conf будуть виступати аналітики та маркетологи що займають лідируючі позиції на ринку України в ніші. Серед них Георгій Курбанов - співзасновник маркетингової агенції Svit Soft що обслуговує топ-15 будеівельних компаній Києва. Ольга Білохвостикова - event specialist порталу dom.ria.com  Ольга Соловей - генеральний директор організації ureclub.com Надія Панченко - директор по маркетингу сайту doba.ua

Більше про теми конференції та спікерів знаходьте за посиланням

ІА Дивись.info є офіційним інформаційним партнером форуму Новобудов та Інвестицій 2019.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: