дивись.info

ЦВК виділила 25 мільйонів на вибори місцевих громад

ЦВК виділила 25 мільйонів на вибори місцевих громад

Вибори місцевих громад пройдуть 30 червня

Центральна виборча комісія (ЦВК) виділила майже 25 млн гривень на підготовку і проведення виборів місцевих громад, які пройдуть 30 червня. Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Як повідомляється, сьогодні відбулося чергове засідання ЦВК, яке провела голова комісії Тетяна Сліпачук. В ході засідання були внесені зміни до постанови ЦВК від 4 січня 2019 року № 23 «Про затвердження на 2019 середніх норм видатків територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних, перших і додаткових місцевих виборів».

Для проведення виборів місцевих голів у 19 регіонах було виділено 19 976 500 грн. Ще 4 834 200 грн виділили для організації додаткових виборів у 13 регіонах.

На виготовлення виборчих списків та іменних запрошень для проведення місцевих виборів було виділено ще 65 400 грн.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні місцеві вибори повинні пройти вже на новій територіальній основі. Він підкреслював, що першим завданням нового етапу децентралізації є завершення формування територіальних громад.

Крім того, у Кабінеті міністрів назвали число сформованих місцевих громад в Україні. Станом на січень 2019 року в країні налічувалося 876 територіальних громад.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.