дивись.info

Як на Львівщині вирощують саджанці для відновлення карпатських лісів (відео)

Як на Львівщині вирощують саджанці для відновлення карпатських лісів (відео)
Фото: ІА "Дивись.Інфо"

На ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» організували переробку та зберігання лісового насіння за сучасними європейськими технологіями.

Раніше за рахунок власних кошів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, на цьому підприємстві організували переробку та зберігання лісового насіння за сучасними європейськими технологіями.

Згодом був розроблений проект побудови на базі підприємства сучасного розсадницького комплексу із залучення обладнання і технологій шведської компанії, яка є лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насінних центрів і розсадників.

Зазначимо, що кошторисна вартість проекту становить 86,2 мільйона гривень, з яких 46 мільйонів пішли на закупівлю обладнання та устаткування. У лісовому розсаднику вирощуватимуть сіянці модрини європейської, сосни звичайної, псевдо тсуга та дуба. А також сіянці біотично стійких порід, зокрема ялиці білої та буку лісового, які висаджуватимуть на місцях всихаючих ялинових насаджень.

Всі подробиці про те, як проходить процес та фоторепортаж з місця події, читайте у матеріалі кореспондентів ІА Дивись.info, а також дивіться на Відео.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.