Актуальні теми:

Підтримати

Львів’ян запрошують на ШухевичФест

Цими вихідними, 29-30 червня, у Білогорщі відбудеться третій ШухевичФест з нагоди 112-ої річниці від дня народження Романа Шухевича.

Про це повідомили в ЛМР.

Місце проведення фестивалю обране невипадково, адже саме на Білогорщі провадив свою діяльність та загинув головнокомандувач Української повстанської армії Роман Шухевич.

«Успішний музикант, спортсмен, бізнесмен — кажете, забагато для однієї людини? Ні, коли ця людина — видатний генерал УПА. Якби не історичні події, він міг би бути блискучим піаністом. Якби він не витрачав левову частку свого прибутку на підпілля, його рекламна фірма „Fama“ могла б стати найбільшим рекламним гігантом на теренах колишньої Австро-Угорської імперії. Якби нова влада не відправила у заслання його батьків і сестру, не вбила брата, не заарештувала дружину, не забрала доньку і сина у спеціальний дитячий будинок, — він був би чудовим сім’янином. На нього полювали водночас НКВД і Гестапо, бо він вів боротьбу проти двох окупантів – Сталіна і Гітлера», — зазначають організатори фестивалю.

В рамках фестивалю відбудуться спортивні вишколи від Народного дому «Білогорща», футбольний турнір, дискусії, лекції та майстер-класи для дорослих і дітей та музична програма.

Розпочнеться фестиваль справжньою повстанською ватрою, а завершиться рок-н-ролом. Хедлайнер фестивалю — гурт «Джалапіта».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: