дивись.info

«Самбір. Історія одного злочину»: на Львівщині презентують фотопроект

«Самбір. Історія одного злочину»: на Львівщині презентують фотопроект

Проект покликаний привідкрити маловідомі, або й зовсім незнані сторінки жахливих наслідків терору нацистського та більшовицького режимів в період Другої світової війни та після неї на території  Самбора.

Про це повідомили в ЛОДА.

Пропонований фотоматеріал – давні та сучасні світлини; фотокопії свідчень, карт, схем; ілюстрації археологічних досліджень – є неспростовним доказом злочинів російського більшовизму та німецького нацизму на теренах Західної України.

Проект стартує у Самборі завтра, 26 червня, о 16.00 годині на території колишнього єврейського кладовища – місці масових розстрілів євреїв, українців, поляків, ромів.

Мешканців та гостей  Львова запрошують на відкриття проекту у Львівському музеї історії релігії 29 червня, о 16.00 годині.

Організатор проекту – ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області».

Запрошуємо до участі в цих заходах. Сподіваємося, вони стануть корисними в питанні увічнення пам’яті про загиблих наших краян – невинно замучених, а також тих, хто зі зброєю в руках протистояв коричневій та червоній чумі у складний період нашої історії.

Захід реалізовано за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.