• USD: 41.20
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Які політичні сили потрапляють до парламенту, – нова соціологія

Які політичні сили потрапляють до парламенту, – нова соціологія

Чергове опитування українців показало, що відрив партії «Слуга народу» від переслідувачів у виборчих перегонах у середньому менший, ніж у попередніх дослідженнях.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» спільно з  «Центром Разумкова» з 13 по 20 червня, передає УП.

Згідно з дослідженням, серед тих, хто піде на вибори і визначився з вибором, 42,7% українців готові на позачергових виборах Верховної Ради 21 липня проголосувати за «Слугу народу» Володимира Зеленського, 10,5% хочуть підтримати «Опозиційну платформу - За життя», 10,2% - за «Батьківщину», 9,8% - за «Європейську солідарність» Петра Порошенка і 6,4% хочуть бачити в парламенті партію «Голос» Святослава Вакарчука.

На межі подолання 5-відсоткового бар'єру проходження в Раду партія «Сила і честь» Ігоря Смешка (5,2%) і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (4,1%).

«Перспективи інших політичних сил потрапити до Верховної Ради можна оцінити як мінімальні», - кажуть автори дослідження.

Згідно з опитуванням, переважна більшість громадян (81%) має намір взяти участь у парламентських виборах України: 51% у цьому впевнені і ще 30% візьмуть участь «скоріше за все».

Опитування було проведене в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Фінансування опитування здійснене в рамках проекту МАТРА посольства Королівства  Нідерландів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: