дивись.info

Емоції на «Іграх Героїв»: як у Львові пройшли змагання для ветеранів і військових (фоторепортаж)

Емоції на «Іграх Героїв»: як у Львові пройшли змагання для ветеранів і військових (фоторепортаж)

Перемогти самого себе. У Львові відбулися змагання «Ігри героїв». Це турнір для людей з інвалідністю, зокрема, і ветеранів війни.

На ці змагання, що у Львові пройшли вже утретє, приїхали 20 ветеранів АТО/ООС з різних міст України, щоб продемонструвати свій незламний дух.

На «Іграх героїв» немає команд, кожен учасник працює на власний результат. А ще — тут не лише ветерани війни на сході. Є й професійні спортсмени.

Важка атлетика, гімнастика, гребля на тренажерах, біг – і усе це за суворими правилами, дотримання яких пильнують судді, що під час змагань стоять поруч з кожним із учасників

Як підкреслюють організатори, головна мета «Ігор Героїв» – психологічна та спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених і соціально вразливих груп. Це волонтерський проект, підготовкою спортсменів займаються декілька залів у різних регіонах – у Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі та Львові.

Роман Линдов

Цього року «Ігри Героїв» очолив Роман Линдов — найсильніший адаптивний кросфіт-атлет України та Європи. Роман отримав поранення (втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла) під час Майдану взимку 2013/2014 р.

«Найперше хочу подякувати всім наших учасникам, тому що вони побороли себе і вони зараз надихають вас. І це найголовніше. Бо наша мета — мотивувати усіх інших, мотивувати Героїв, які, на жаль, отримали травму, мотивувати людей, які зневірилися. Тому вірте у себе, вірте у світле майбутнє», — сказав Роман Линдов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo