дивись.info

Українське підприємство «Мотор Січ» в обхід заборони продовжує співпрацю з РФ — ЗМІ

Українське підприємство «Мотор Січ» в обхід заборони продовжує співпрацю з РФ — ЗМІ
фото: "Економічна правда"

Українське підприємство «Мотор Січ», попри заборону на експорт військової техніки до РФ, продовжує постачати деталі для двигунів російській армії  через спорідненого боснійського посередника.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.

Новий скандал в українській оборонній промисловості. Попри заборону на експорт військової техніки до РФ Запорізьке підприємство «Мотор Січ» продовжує постачати до Росії комплектуючі для двигунів, в тому числі для військових вертольотів та літаків. Підприємство «Мотор Січ» належить народному депутату В’ячеславу Богуслаєву. Сам він ці звинувачення не коментує.

«Мотор Січ» – одне з найбільших авіаційних підприємств в Україні, які займаються розробкою, виробництвом і ремонтом газотурбінних двигунів для літаків і гелікоптерів, у тому числі і військових.

Повідомляється, що директор представництва «Мотор Січі» у Москві Петро Кононенко та Богуслаєв володіють низкою підприємств у Росії – «Борисфен», «Лосиный остров», «ЦИАМ», «Авиаремонт-МС», «ВКМС» та «ВК-МС», які працюють попри військову агресію та окупацію Криму.

До початку війни на Донбасі велику частину замовлень підприємство «Мотор Січ» отримувало саме з Росії. У 2014 році президент України Петро Порошенко заборонив будь-яке військово-технічне співробітництво з Москвою. Але журналісти виявили, що завод, як і раніше, продавав обладнання Росії.

Зараз Богуслаєв не коментує звинувачення. Скандали, пов’язані з торгівлею в оборонній сфері, з’являються останнім часом регулярно. Росія має потребу у великій кількості комплектуючих для військової техніки, які виробляються ще з часів Радянського Союзу тільки в Україні, кажуть військові експерти, і готова за це платити величезні гроші.

«Це і необхідність сервісу міжконтинентальних балістичних ракет, це не тільки поставки двигунів для гелікоптерів, а й літаків, це, природно, і газові турбіни для військових кораблів, корветів, фрегатів, технології, виробництво яких хоча і передані, Росія не зуміла освоїти», – говорить Валентин Бадрак, член правління «Українського інституту безпекових досліджень».

Але за п’ять років війни не було жодного судового рішення і ніхто не поніс відповідальності за торгівлю в оборонній сфері між Україною і Росією.

«Тут своє слово повинна сказати Служачи безпеки України як контролюючий орган, як контррозвідувальна структура, яка повинна перешкоджати українським поставкам, потраплянню технологій ворожим підприємствам і заборонити переоснащення російської армії за рахунок українських підприємств», – говорить Бадрак.

Нагадаємо, що за неофіційними даними, частини українських двигунів та силові установки постачались до Росії транзитом через іншого посередника – еміратську компанію Double Power FZE. Вона виступала у ролі посередника в постачанні висотомірів на державне підприємство «Укрспецекспорт».

Окрім цього, підприємство Богуслаєва продовжує працювати на непідконтрольній Україні території.

Варто відзначити ,що у 2016 році Служба Безпеки України вже відкривала кримінальне провадження щодо фінансування тероризму представниками заводу «Мотор Січ». Повідомлялося, що підприємство Богуслаєва заплатило терористам 32 млн російських рублів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.