дивись.info

У рейтингу партій перед виборами відбулися зміни

У рейтингу партій перед виборами відбулися зміни

Чергове опитування українців показало, що 5% бар’єр на виборах у Верховну Раду долають п’ять партій, а ще дві – близькі до проходу в парламент.

Про це свідчать результати опитування, проведеного «Центром Разумкова» з 5 по 11 липня.

Зазначається, що найбільшу підтримку серед українців має партія «Слуга народу», за яку готові віддати свої голоси 41,5% опитаних українців, які визначилися з вибором і братимуть участь у голосуванні.

За партію «Опозиційна платформа – за життя» мають намір проголосувати 12,5%, за партію «Голос» – 8,8%, за партію «Європейська Солідарність» – 8,3%, за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 7,0%, за партію «Сила і честь» –  4,6%.

За «Опозиційний блок» готові проголосувати 3,8% респондентів, за Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 2,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,4%, за партію «Українська стратегія Гройсмана» – 2,0%, за партію «Громадянська позиція» – 1,8%, за партію «Об’єднання «Самопоміч» – 1,4%, за «Партію Шарія» – 1,2%.

Кожну з інших партій мають намір підтримати менше 1% виборців.

За даними Центру, на час проведення опитування 13,7% респондентів ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

Повідомляється, що було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.