Соціологи оприлюднили ще один рейтинг партій перед виборами

jFZlw4lP9X4UghkEyDESMiMLBBECHso2X1yCeyTq-1

На дострокових парламентських виборах, які пройдуть в Україні 21 липня, 5%-ний бар'єр можуть подолати п'ять партій.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 13-17 липня.

За даними опитування, лідером електоральних симпатій залишається партія «Слуга народу», яку готові підтримати 49,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Також в даний момент долають прохідний бар'єр «Опозиційна платформа - За життя» (10,5 %), «Європейська Солідарність» (7,7%), «Батьківщина» (6,9%) і «Голос» (5,9%).

Партію «Сила і честь» готові підтримати 3,8%, «Опозиційний блок» - 3,1%. Рейтинг інших політичних сил - менше 3%.

Зазначимо, порівняно соцопитуванням, проведеним Соціологічною групою «Рейтинг» 29 червня - 3 липня, значно зріс рейтинг партії «Слуга народу» - з 47,0% до 49,5%.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 13-17 липня 2019 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Помилка вибірки - 2,0%.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного 3-13 липня, мають шанси подолати 5%-ний бар'єр п'ять-шість політичних сил: «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Сила і честь» та «Голос».

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова, проведеного з 5 по 11 липня, за партію «Слуга народу» планують голосувати 41,5% серед тих, хто має намір брати участь у виборах і вже визначилися, за партію «Опозиційна платформа - за життя» 12,5%, за партію «Голос» - 8,8%, за партію «Європейська Солідарність» - відповідно 8,3%, за ВО «Батьківщина» - 7,0%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: