дивись.info

Хто лідирує у 118 окрузі за результатами екзитполу

Хто лідирує у 118 окрузі за результатами екзитполу

За даними екзитполів, які проводила соціологічна агенція «Фама», у 118 виборчому окрузі лідирує партія «Голос» та висуванка від цієї партії у мажоритарному окрузі Галина Васильченко.

Про це сьогодні, 21 липня, під час відеомарафону «Львівщина обирає парламент», який відбувся у Львівському пресклубі повідомила директорка соціологічної агенції «Фама » Марія Малачівська.

За її словами станом на  20.00 «Фама опрацювала» 87 відсотків імітованих бюлетенів.

«Імітовані бюлетені – це бюлетені, які заповнювали виборці вже на виході з дільниць», – пояснила вона.

Отож, за даними «Фами» за Галину Васильченко  віддали 36 відсотків опитаних виборців. За Богдана Дубневича – 23,6 відсотків. При цьому більшість мешканців округу, які мешкають у Львові, підтримали висуванку «Голосу», а мешканці Пустомитівського району – самовисуванця.

Далі голоси розподілилися так: За Артема Федецького – 11 відсотків, за Тараса Кльофу – 9, за Любомира Мельничука – 7,5, за Уляну Дорош – 3,7.

Що стосується партійних вподобань, то більшість опитаних виборців віддали перевагу партії «Голос» – 37 відсотків. За «Європейську солідарність» – 28,1 відсоок, за партію «Слуга народу» – 14, 4 відсотка, за ВО «Свобода» – 5,4 відсотка.

«Замовником цього екзитполу є політична партія «Голос», – повідомила Марія Малачівська.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.