дивись.info

Скандал на дільниці: у Львові 94-річна жінка порвала бюлетені і намагалася їх з’їсти

Скандал на дільниці: у Львові 94-річна жінка порвала бюлетені і намагалася їх з’їсти
Ілюстративне фото.

В ОВО № 115, ДВК № 461982 стався курйозний випадок під час голосування. Про це інформує Комітет виборців України.

Майже одразу після відкриття на дільницю прийшла 94-річна жінка, яка внесена у НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися) і повинна голосувати вдома. Незважаючи на пояснення членів виборчої комісії, що вона повинна реалізувати свій вибір вдома, жінка у скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці. Після тривалих суперечок виборча комісія за згоди наявних на дільниці спостерігачів проголосувала та вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.

Після видачі бюлетенів та їх заповнення жінка не захотіла вкинути бюлетені у переносну скриньку, а лише у стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати. З допомогою працівників ЛКП виборча комісія повідомила про інцидент дітям 94-річної жінки. Допоки діти жінки їхали на дільницю, 94-річний виборець заснув.

Після приїзду дітей скандал продовжився і тривав сумарно майже 4 години (приблизно до 13.00 год.). Завершальний акорд обурення 94-річної жінки проявився в тому, що вона почала рвати та їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в окремий пакет та будуть ідентифіковані дільничною виборчою комісією як зіпсовані.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.