дивись.info

Парламентські вибори на Львівщині: хто лідирує станом на 18 годину (інфографіка)

Парламентські вибори на Львівщині: хто лідирує станом на 18 годину (інфографіка)

Станом на 18 годину 22 липня Центральна виборча комісія опрацювала 76,34% протоколів з ОВК Львівської області. У двох ОВК порахували вже 100% протоколів.

115-ий округ, Сихівський район та частину Личаківського, ЦВК опрацювала 92,55%:

Наталія Піпа «Голос» – 30,20%

Юрій Михальчишин, самовисуванець – 21,73%

Володимир Квурт, самовисуванець – 15,64%.

116-ий округ, Залізничний район та частину Шевченківського, ЦВК опрацювала 97,53%:

Микола Княжицький «Європейська солідарність» – 23,01%

Марта Романяк «Голос» – 20,02%

Ростислав Мельник «Слуга народу» –  13,09%.

117-ий округ, включає Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району, ЦВК опрацювала 92,78%:

Ярослав Рущишин «Голос» – 25,24%

Оксана Юринець, самовисуванка – 23,57%

Роман Фединяк «Слуга народу» – 19,56%.

118-ий округ, включає частину Личаківського, частину Шевченківського районів міста та Пустомитівський район, ЦВК опрацювала 96,40%:

Галина Васильченко «Голос» – 31,26%

Богдан Дубневич, самовисуванець – 31,01%

Артем Федецький «Слуга народу» – 12,04%.

119-ий округ, включає Бродівський, Буський, Радехівський райони, частину Кам’янка-Бузького, ЦВК опрацювала 68,54%.

Орест Кавецький «Слуга народу» – 14,82%

Михайло Бондар «Європейська солідарність» – 14,66%

Олег Шиба «Голос» – 14,30%.

120-ий округ, включає Городоцький, Мостиський райони та частину Самбірського, ЦВК опрацювала 100%.

Ярослав Дубневич, самовисуванець –  43,52%

Тарас Елейко «Голос» – 18,60%

Володимир Гірняк «Громадянська позиція» – 17,86%.

121-ий округ, включає міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район, ЦВК опрацювала 69,23%:

Орест Саламаха «Слуга народу» – 19,38%

Михайло Задорожний «Європейська солідарність» – 16,97%

Роман Ілик, самовисуванець –  9,70%.

122-ий округ, включає Жовківський та Яворівський райони, ЦВК опрацювала 76,09%:

Павло Бакунець «Самопоміч» – 15,68%

Віталій Андрейко «Голос» – 12,85%

Роман Демчина, самовисуванець – 11,75%.

123-ий округ, включає місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський та Перемишлянський райони, ЦВК опрацювала 94,82%:

Тарас Батенко, самовисуванець – 45,38%

Тарас Чолій «Голос» – 14,96%

Олег Дуда «Європейська солідарність» – 13,37%.

124-ий округ, включає місто Червоноград, Сокальський район та частину Кам’янка-Бузького, ЦВК опрацювала 100%:

Юрій Камельчук «Слуга народу» – 16,08%

Оксана Береза ВО «Свобода» – 13,79%

Юлія Мороз ВО «Батьківщина» – 11,06%.

125-ий округ, включає місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони та частину Самбірського району, ЦВК опрацювала 48,46%:

Андрій Лопушанський, самовисуванець – 19,96%

Юрій Доскіч, самовисуванець – 16,57%

Ігор Піхоцький НРУ – 15,61%.

126-ий округ, включає міста Моршин, Стрий, Жидачівський та Стрийський райони, ЦВК опрацювала 62,10%:

Богдан Кіт, самовисуванець – 25,39%

Андрій Гергерт ВО «Свобода» – 18,13%

Володимир Наконечний «Слуга народу» – 13,86%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.