дивись.info

Що відомо про переможців в одномандатних округах на Львівщині

Що відомо про переможців в одномандатних округах на Львівщині

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів у трьох одномандатних виборчих округах Львівської області – №117, 120 та 124, де перемогли Ярослав Рущишин від «Голосу», самовисуванець Ярослав Дубневич та Юрій Камельчук від пропрезидентської партії «Слуга народу».

Округ №117. Ярослав Рущишин

Фото: Інсайдер.

На сайті ЦВК зазначено: народився 29 жовтня 1967 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, АТ «Троттола», безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія «Голос».

Ярослав Рущишин навчався в Києво-Могилянській академія. Брав участь у Революції на граніті. У 2006-2010 роках. був депутатом Львівської обласної ради. Засновник Львівської бізнес-школи.

У травні 2019 року був нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеню за вагомий особистий внесок у розбудову української державності, плідну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-річчя від дня заснування громадської спілки «Студентське Братство м. Львова».

Бізнесмен, директор ВАТ «Троттола» – мережі швейних фабрик у Західній Україні.

Програма кандидата Ярослава Рущишина, оприлюднена на сайті ЦВК, називається «Як звучить Україна?». Більшість тексту не містить жодних конкретних кроків, а радше нагадує твір на вільну тему. Загалом у програмі є чотири пункти, які містять конкретні пропозиції, але вони стосуються здебільшого Львова, а не законодавчої діяльності у парламенті. Зокрема Ярослав Рущишин хоче підвищити комфортність та безпеку пасажирського транспорту, а також розвантажити вулиці у центральній частині міста. Стимулювати розвиток науково-освітніх інституцій з метою перетворення Львова в креативне місто. Залучати кошти державного бюджету та приватних інвесторів у сферу системної цифрової модернізації центральної частини міста й усієї території виборчого округу. Розвивати дорожню та інженерну інфраструктури, модернізувати житлово-комунальне господарство тощо.

Округ №120. Ярослав Дубневич

Сайт ЦВК: «Народився 7 серпня 1969 року в селі Зубра Пустомитівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, само висування».

Ярослав Дубневич був народним депутатом Верховної Ради України VII та VIII cкликань. Входив до фракції Блоку Петра Порошенка, очолював комітет з питань транспорт. Його брат Богдан програв вибори у 118-му окрузі.

Брати Дубневичі – відомі бізнесмени, вони неодноразово були героями журналістських розслідувань щодо того, що комерційні структури, пов’язані Дубневичами вигравали тендери на постачання запчастин для Укрзалізниці, а також отримували масу тендерів на Львівщині у соціальній сфері тощо.

Програма Ярослава Дубневича якісно відрізняється від програм його опонентів. Вона містить 10 пунктів, зокрема представляти і захищати інтереси громади, яка його обрала. Відстоювати непохитність проєвропейського курсу України та боротися проти загрози реваншу проросійських політиків у Верховній Раді України. Обіцяє докласти усіх зусиль для зменшення акцизного податку при розмитненні авто тощо. Ініціювати створення в майбутньому парламенті об’єднання народних депутатів «Львівщина» для представлення інтересів Львівської області у Верховній Раді України.

Варто додати, що Ярослав Дубневич належить до найзаможніших депутатів.

Округ №124. Юрій Камельчук

Сайт ЦВК: «Народився 12 лютого 1980 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Червоноград Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія «Слуга народу».

Крім того,про кандидата відомо, що він бізнес-тренер, консультант, у минулому – журналіст.

У своїй передвиборчій програмі, оприлюдненій на сайті ЦВК, Юрій Камельчук обіцяє добиватимуся: скасування недоторканності народних депутатів, спрощення процедури імпічменту президента. Обмеження олігархічних монополій, скасування формул на зразок «Роттердам+» в енергетиці. Збільшення видобутку вітчизняного газу, розвитку «зеленої» енергетики для зменшення вартості комунальних послуг. Запровадження «економічного паспорта українця», за яким усі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів, що накопичуватиметься на індивідуальних рахунках до повноліття.

Чимало кандидат обіцяє педагогам, а саме: запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж. А ось на оборону – не менше 5% ВВП. Кандидат обіцяє зменшити вартість ліків шляхом ліквідації несправедливих і корупційних націнок, а також особисто внести до Верховної Ради законопроекти: про оновлення обладнання для шахт; про пільгові кредити для створення сільськогосподарських підприємств; про освіту на селі, який передбачатиме оснащення шкіл сучасною технікою; про створення місцевих креативних просторів, які об’єднають та активізують молодь.

Далі буде…

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.