дивись.info

Гройсман розповів, коли його уряд складе повноваження

Гройсман розповів, коли його уряд складе повноваження

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що його Кабінет міністрів буде виконувати обов’язки до часу формування нового уряду.

Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів, передає Громадське.

«Наш уряд, я як прем’єр-міністр, ми складаємо свої повноваження перед новообраною Верховною радою України на першому засіданні. Далі ми будемо виконувати обов’язки до часу формування нового уряду. Я надіюся, що це відбудеться достатньо швидко, і хотів би, щоб засідання першого парламенту теж відбулося достатньо швидко», — зазначив глава уряду.

Гройсман також заявив, що всі міністерства мають підготувати так звані звіти для наступних міністрів, з інформацією про цілі, завдання і досягнення, щоб цивілізовано передати владу.

«Це абсолютно нова традиція. Не гримнути дверима і піти, а зробити підготовку по кожному міністерству, по кожному напрямку, які є досягнення, які є проблеми, які є політики у сфері цього міністерства, які є цілі й завдання. Для того, щоб новий міністр, коли прийде, він отримав матеріали для повного ознайомлення зі станом справ», — сказав прем’єр.

Він додав, що нинішній склад уряду ще підготує країну до проходження опалювального сезону.

«Ми дуже відповідально ставимося до забезпечення стабільності в Україні й виконання всіх завдань, які покладені на уряд у перехідний період. Ми будемо забезпечувати нормальну життєдіяльність країни, ми підготуємо країну до опалювального сезону, щоб не було жодних потрясінь. Тому що вибори виборами, але людям потрібні тепло, світло і відповідний комфорт», — заявив Гройсман.

Раніше Зеленський заявив, що бачить на посаді прем’єр-міністра професійного економіста, який не має політичного минулого, не очолював раніше ні Кабінет міністрів, ні парламент та не є лідером жодної фракції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.