дивись.info

Львівський медуніверситет увійшов до топ-3 за результатами міжнародного тесту з медицини

Львівський медуніверситет увійшов до топ-3 за результатами міжнародного тесту з медицини

Студенти Львівського медуніверситету відповіли правильно на 32,9% завдань.

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького увійшов до трійки найкращих медичних закладів в Україні за результатами міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Студенти Тернопільського національного медуніверситету та Національного університету ім. О. Богомольця посіли перше та друге місця в рейтингу відповідно.

«Складала тест і перевіряла результати найавторитетніша у світі міжнародна атестаційна агенція – Національна рада медичних екзаменаторів (NMBE, США). За оцінками NBME, середній відсоток правильних відповідей українських студентів 3 курсу – 30,24%», – йдеться у повідомленні МОЗ.

Не прийшли на іспит 28% студентів – 2783. Така велика кількість відсутніх пов’язана з протестами проти здачі IFOM.

У МОЗ виявили, що успішність університету напряму пов’язана з явкою студентів на іспит: «Попередній аналіз результатів показує, що рейтинг кожного університету співвідноситься з явкою: ЗВО з високою явкою зазвичай мають високий рейтинговий бал за успішністю. Це Запорізький, Львівський, Буковинський, Вінницький університети. Ті університети, які найбільше бойкотувати, мають найнижчі бали».

Натомість найнижчим у рейтингу виявився приватний Львівський медичний інститут (21,3% правильних відповідей). Усього тести складали студенти з 21 навчального закладу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.