дивись.info

Впровадження е-квитка: посадовців Львівської міськради звинувачують у затягуванні реалізації проекту

Впровадження е-квитка: посадовців Львівської міськради звинувачують у затягуванні реалізації проекту

Екс-керівник ЛКП «Львівелектротранс» та «Львівавтодор» Олег Береза та ГО «За якісний транспорт» розкритикували посадовців Львівської міськради, які звинувачують консультантів «Європейського Банку Реконструкції і Розвитку» у затримці реалізації проекту впровадження е-квитка у Львові.

У понеділок, 12 серпня, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий вкотре звинуватив ЄБРР в затягуванні погодження підсумкового звіту першого етапу тендерного процесу на впровадження е-квитка у Львові.

«Коротко про статус е-квитка. 16 липня відправили відкоригований звіт по першому етапу тендеру. Колеги з банку EBRD пообіцяли це зробити за тиждень, максимум за 2, бо це ж лише перевірити коригування, на які було вказано. Минуло вже 3 тижні. Сьогодні черговий раз пообіцяли до кінця тижня… Коментарів в мене не лишилось… Нагадаю, що залишився останній етап, який триває 30 днів, але якщо кожен раз будуть такі затримки з боку банку, складно спрогнозувати. А ще ми чекаємо підтвердження на інші проекти, які є теж важливими, але не настільки, як е-квиток», – написав Андрій Білий на своїй сторінці у Faсebook.

Читайте також: У Львівській мерії обурені тим, як вони затягнули з електронним квитком 

Натомість, екс-керівник ЛКП «Львівелектротранс» та «Львівавтодор» Олег Береза, який раніше курував реалізацію проекту, розставив акценти, що відбувається сьогодні з «Електронним квитком».

«З кожним місяцем, на який від нас віддаляється впровадження «Електронного квитка», з кожним брифінгом, на якому ставляться акценти на, здавалося б, незначущих деталях, а також із кожним публічним дописом у соцмережах, де певні міські чиновники відкрито звинувачують нашого найбільшого інвестора European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) у бездіяльності, я мимоволі запитую себе, а чи не пішло у нас щось не так? Дивна річ, каже нам чиновник – банк затягує процес з незрозумілих причин. Не похвалюся, якщо скажу, що успішно реалізував у взаємодії із ЄБРР, а також спільно із незалежними консультантами низку важливих для Львова проектів. І жодного разу, за так само різноманітних політичних моментів, я не спостерігав, щоби банк чи консультанти щось зумисно призупиняли, оскільки жоден інвестор (кредитор), консультант чи звичайний виконавець не зацікавлений у такому розвитку подій», – написав Олег Береза на своїй сторінці у Faсebook.

У своєму дописі Олег Береза також натякнув на сторонній інтерес у впровадженні е-квитка.

«То що ж відбувається сьогодні з «Електронним квитком», якого ми так чемно чекаємо?ЄБРР втрачає інтерес до Львова? Якщо так, то чому? Відповідальні чиновники з департаменту «загралися» і зруйнували вибудовані роками ефективні ділові відносини із банкірами ЄБРР? Зміни у звіт консультанта, пропоновані деякими чиновниками із департаменту, виглядають дуже непевними для банку та можуть передбачати сумнівну схему впровадження? Не виключаю, що відповідь на ситуацію із «Електронним квитком» криється у цих питаннях. Кредити, які ми отримуємо від міжнародних фінансових установ, є для нас надзвичайно важливими, але коли кошти лежать та не використовуються, то стають для нас надто дорогими. Уся ця ганьба із публічними звинуваченнями партнерів негативно позначається на міжнародному діловому рейтингу нашого міста. Банк – не та установа, що може бути зацікавлена у затягуванні процесу. Але є одне «але», як то кажуть – на усіх етап реалізації проекту не має бути навіть натяку на можливий «інтерес» зацікавлених осіб», – додав Береза.

ГО «МІКЦ «За якісний транспорт», представники якої працювали у робочих групах з впровадження е-квитка, теж заявили, що не було жодних безпідставних затримок зі сторони банку та консультантів.

«Вважаємо, що насправді є затягування із сторони менеджерів ЛМР. Останній рік (після зміни «куратора» з впровадження е-квитка) ми бачимо суцільне затягування і спроби «вигнути» консультанта, щоби змінити ТЗ, а на це, відповідно, ні консультант, ні банк не підуть. Бо, як говориться, коня на переправі не міняють, а такі дії вважатимуться лобізмом замовника того чи іншого виробника, на таке банк не піде», – йдеться в заяві ГО «За якісний транспорт».

Також у ГО «МІКЦ «За якісний транспорт» заявили, що восени збігає пільговий період резервування коштів і, якщо банк матиме довіру до міста і не забере гроші, доведеться платити відсотки за кредитом за уявний е-квиток.

«Вважаємо, що має бути негайна зміна куратора, бо чинний докоординував до того, що банк може вперше за свою історію забрати кошти», – зазначили у ГО «МІКЦ «За якісний транспорт».

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» та ЄБРР підписали договір на суму 10 млн євро щодо впровадження у Львові автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Загальна вартість проекту — 11,2 млн. євро. Протягом 2017 року відбувались тендерні процедури з вибору підрядних організацій та консультацій проекту. 15 листопада 2017 року відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанією iC consulenten (Австрія), яка надає консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка.

Отож, для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток) у Львові вже виконано:

  • Виконані всі процедури оформлення кредиту ЄБРР та гарантій міста.
  • Проведено попередній відбір учасників тендеру — прекваліфікація.
  • Проведено відбір та підписано угоду з компанією іC сonsulenten на консалтингові послуги.
  • Підготовлений драфт технічного завдання на тендер.
  • Вивчено європейський досвід впровадження та експлуатації сучасних АСОП.
  • Постійна активна участь в робочій групі при Міністерстві інфраструктури України.
  • Завершено процедуру реєстрації назви електронного квитка «LeoCard» «ЛеоКарт» у Державному підприємстві «Український інститут інтелектуальної власності» та отримано свідоцтво на знак для товарів і послуг.
  • Розроблений бренд-бук електронного квитка, створено візуалізація бренду «ЛеоКарт».

Назву електронного квитка визначили львів’яни через соцопитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію. 14 березня 2017 року переможцю вручили сертифікат, який дає право на отримання річного електронного квитка під номером 1 на весь транспорт Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.