Італійський астронавт зіграв перший DJ-сет у космосі (відео)

medium (15)

Італійський астронавт Лука Пармітано 13 серпня зіграв перший діджей-сет у космосі, перебуваючи на Міжнародній космічній станції.

Це був виступ у межах фестивалю електронної музики BigCityBeats World Club Dome Cruise Edition прямо з модуля Columbus, його транслювали на круїзний лайнер на Ібіці.

Куратори проєкту з Європейського космічного агентства назвали 20-хвилинний сет з борту МКС відмінною можливістю зробити космос ближчим до звичайних людей.

42-річний Лука Пармітано перебуває на МКС з 21 липня 2019 року, він прибув туди на кораблі «Союз МС-13». На борту також перебували Олександр Скворцов та Ендрю Морган. Це другий політ астронавта.

World Club Dome Cruise Edition — фестиваль електронної музики, який проходив на борту круїзного лайнера в Середземному морі з 12 по 16 серпня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: