дивись.info

На Львівщині знищено майже 27 тис. свиней з вірусом африканської чуми

На Львівщині знищено майже 27 тис. свиней з вірусом африканської чуми
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

17 серпня о 01.00 год. відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при ЛОДА під головуванням голови, Маркіяна Мальського.

Про це повідомляє головне управління ДСНС у Львівській області.

Засідання проводилось у зв’язку з виявленням падежу 320 голів свиней віком 16 тижнів на ТзОВ «Галичина-Захід» сільськогосподарської компанії із 100 % іноземним капіталом у с. Кавсько вул. Стрийська, 1 Стрийського району.

За результатами дослідження патологічного (біологічного) матеріалу було відібрано 4 зразки та виявлено ДНК вірусу Африканської чуми свиней. Всього на підприємстві налічується близько 100 000 голів свиней.

У районі здійснюється план заходів по ліквідації та недопущенню розповсюдження збудника африканської чуми свиней.

Так, всього на місці створено 4 пости поліції та 2 дезінфікуючі пости від Держпродспоживслужби. Працівниками ТзОВ «Галичина Захід» проводяться роботи по влаштуванню під’їздів та котлованів для утилізації туш свиней. Від ДСНС встановлено два намети «Гранд».

Станом на 06.00 год. 25.08.19 року всього облаштовано 7 котлованів для утилізації свиней, у 3-ох котлованах проводилось спалювання туш свиней, четвертий та п’ятий котлован підготовлені тушами свиней та горючими матеріалами для спалювання, всього закладено та утилізовано 26 943 туш.

Продовжуються роботи щодо забою та вивезенню свиней.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.