дивись.info

МЗС Франції привітало погодження «формули Штайнмаєра»

МЗС Франції привітало погодження «формули Штайнмаєра»

Франція заявила про підтримку погодження «формули Штайнмаєра», назвавши її підписання «досягненням, якому сприяли напружені переговори».

Про це йдеться у відповідях МЗС Франції на питання журналістів, оприлюднених на сайті відомства, – повідомляє Еспресо.

«Франція вітає це досягнення, якому сприяли напружені переговори протягом останніх тижнів у так званому «нормандському» форматі між Францією, Німеччиною, Україною та Росією. Наразі з’явилися умови для майбутнього проведення в Парижі зустрічі глав держав та урядів «нормандського» формату з метою досягнення прогресу в напрямку тривалого врегулювання конфлікту в Україні», – йдеться у повідомленні.

За твердженням МЗС Франції, під час зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську були погоджені «умови набуття чинності майбутнього статусу Донецької та Луганської областей» та відведення сил і озброєнь із трьох пілотних районів.

«Конструктивна атмосфера переговорів за участю Росії, України, ОБСЄ та представників непідконтрольних районів Донбасу на зустрічі контактної групи в Білорусі призвела до певного прогресу у виконанні Мінських угод. Були уточнені умови набуття чинності майбутнього статусу Донецької та Луганської областей, а також узгоджено між сторонами виведення збройних сил із трьох пілотних районів», – заявили в МЗС Франції.

Нагадаємо, Дивись.інфо з’ясувала, що стоїть за «формулою Штайнмайєра».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.