На Львівщині провели майстер-клас для кандидатів у прийомні батьки

кандидати

У навчанні взяли участь 23 особи, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

Упродовж 7 – 11 жовтня Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Участь у навчанні взяли кандидати із Яворівського, Радехівського, Бродівського, Дрогобицького районів та міст Львова,  Самбора, Червонограда.

Учасники заходу отримали актуальну інформацію, що стосується прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників. З кандидатами працювали досвідчені регіональні  тренери – соціальний педагог та психолог. Тренери обговорили з кандидатами розуміння ролі батька та матері, методи виховання та їх практичне застосування, типові помилки виховання, потреби дітей та шляхи їх задоволення, етапи психологічного розвитку дитини, особливості спілкування батьків та дітей, розвиток дисципліни та покращення поведінки, неефективні та ефективні стратегії дисциплінування тощо.

«Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення», - зазначив Володимир Лис.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: