дивись.info

У ЛОДА розповіли, коли можна чекати ремонту дороги до реабілітаційного центру у Великому Любіні

У ЛОДА розповіли, коли можна чекати ремонту дороги до реабілітаційного центру у Великому Любіні

Дорогу до реабілітаційного центру у Великому Любіні можуть почати ремонтувати вже у наступному році, за умови виділення співфінансування місцевою громадою.

Про це у коментарі Дивись.info розповів т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло.

«Це дорога комунальної власності, яка перебуває в жахливому стані. Нею змушені пересуватися люди на  інвалідних візках, і це створює їм величезний дискомфорт. Ми маємо багато звернень з цього  приводу і думаємо над тим, щоб у наступному році, якщо звісно буде фінансування від органу  місцевого самоврядування, розпочати ремонт. Наразі невідомо, чи це буде дорожній фонд, чи обласний бюджет, а можливо частково і те, і те. Але є обов’язкова умова, яку ми вже проговорювали з територіальною громадою – якщо ми даємо певну суму, то, щоб було рівнозначне співфінансування місцевої громади. В них зараз зареєстрована обласна клінічна лікарня і добре наповнюється бюджет. Вони можуть це собі дозволити. Ми запропонували їм, щоб вони акумулювали відповідні кошти, і тоді ми будемо реалізовувати цей проект. Ми зі свого боку готові це підтримати, бо розуміємо що це для учасників бойових дій, які проходять там реабілітацію», – розповів Роман Кокотайло.

Читайте також: Стратегія ремонту доріг та інвестиції в безпеку, – Роман Кокотайло розповів про дорожні плани на 2019 рік

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.