У Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ новий управитель

IMG_7876

Внаслідок незадовільної підготовки управителем ПП «Гарант Енерго М» ТЕЦ у містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області до опалювального сезону 2019/20 років, дію відповідних договорів управління було припинено.

Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася, рішенням Тендерного комітету АРМА було обрано нового управителя для зазначених ТЕЦ, а саме: ТОВ «Нафтогаз Тепло», що входить в групу компаній «Нафтогаз України» та спроможне забезпечити стабільне проходження опалювального сезону в обох містах.

Обрання нового управителя стало можливим завдяки розпорядженню Уряду від 06.11.2019 № 1040-р «Питання забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2019/20 року в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області», яке дозволило застосувати спрощену процедуру відбору нового управителя за так званою переговорною процедурою.

Наразі за підтримки Уряду, АРМА разом з Львівською обласною державною адміністрацією та АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» здійснюють заходи щодо відновлення та забезпечення стабільного функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей.

Читайте також: Олексій Гончарук доручив вирішити проблему з опаленням на Львівщині вже до вихідних

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: