Стартує інформаційна кампанія рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

сміттєзвалище

Вже завтра, 5 грудня, у Києві відбудеться зустріч з представниками ЄБРР, місії Євросоюзу та європейськими донорами щодо запуску інформаційної кампанії проєкту реконструкції Грибовицього сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу.

Участь у ній візьмуть керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, а також представники донорів Фонду E5P. Про це повідомили у ЛКП «Зелене місто», йдеться на сайті ЛМР.

«На щорічних зборах з ЄБРР та донорами, які фінансують наш проект, ми відзвітуємо про наші перші успіхи. Адже зараз проект активно розвивається: розпочато процес рекультивація, постачання обладнання для очистки фільтратів, а також тривають тендери на визначення підрядника з будівництва Заводу. Все це завдяки Банку ЄБРР та фінансовим організаціям, які забезпечили фінансування та підтримку проекту», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Зазначимо, у 2018 р. місто Львів отримало від ЄБРР кредит € 20 млн, який доповнюється інвестиційним грантом у розмірі € 10 млн з Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). Донорами є Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Словаччина, Швеція, Швейцарія, США та Україна, а також грантом € 5 млн з коштів Фонду чистих технологій (ФЧТ), призначених для кліматичних інвестицій (CTF).

Ці кошти використовуються для підтримки реконструкції Грибовицького сміттєзвалища та будівництва у Львові заводу з механіко-біологічної переробки твердих побутових відходів (ТПВ).

Читейте тут: Коли почнеться рекультивація Грибовицького сміттєзвалища і будівництво заводу

Цей проект є одним з перших, що реалізуються у рамках Національної стратегії управління відходами, і спрямований на вирішення давніх проблем у сфері управління ТПВ у місті та області. Інформаційна кампанія для цього проекту підтримується Урядом Швеції та спрямована на покращення громадської поінформованості про проект у Львові та країні в цілому. Важливі досягнення та уроки цього проекту будуть доведені до відома інших українських міст, які мають аналогічні проблеми з управлінням відходами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: