дивись.info

Мешканці зруйнованого будинку в Дрогобичі зможуть отримати житло з 1 січня

Мешканці зруйнованого будинку в Дрогобичі зможуть отримати житло з 1 січня
Фото: Дивись.info

40 мільйонів 721 тисячу гривень з розрахунку 16 тис. грн за квадратний метр — саме стільки, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, виділено з резервного фонду державного бюджету України для придбання житла мешканцям 59 квартир, які постраждали внаслідок обвалу будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського у Дрогобичі.

Про це повідомляє Дрогобицька МР.

Як зазначають у відділі НС та ЦЗН ДМР, у п’ятницю, 27 грудня, кошти надійшли, однак через завершення казначейського року та роботи казначейської служби у 2019 році о 21:00 в п`ятницю неосвоєні кошти повернули до держбюджету.

Таким чином, оскільки за декілька годин п’ятниці освоїти кошти було неможливо, з 1 січня нового 2020 року кошти з держбюджету повинні надійти повторно, аби постраждалі мешканці будинку 101/1, що на вул. М.Грушевського, їх отримали.

Нагадаємо, 28 серпня, о 02:46, у м. Дрогобич, на вул. Грушевського, 101, у чотириповерховому чотирипід’їздному житловому будинку, за попередньою інформацією, стався вибух побутового газу.

Вибухом зруйнувало під’їзд із 1-го по 4-й поверх. О 08:20 на місці обвалу під’їзду знайшли ще одну загиблу особу. Тож станом на 08:30 загинуло 2 особи. Із-під завалів врятовано 6 осіб. Усього до медичних закладів госпіталізовано 7 осіб, із них 4 дитини. Будинок повністю відключено від газо-, електро- та водопостачання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.