дивись.info

Львівська облрада перереєструвала Львівський історичний музей у Червоноград

Львівська облрада перереєструвала Львівський історичний музей у Червоноград

Львівська облрада перереєструвала Львівський історичний музей з площі Ринок у Львові у місто Червоноград Львівської області.

Про пише Zaxid.net.

Як повідомивкерівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий, Львівський історичний музей тепер зареєстрований за адресою одного зі своїх відділів у Червонограді.

За даними YouControl, наприкінці грудня 2019 року змінено місце реєстрації Львівського історичного музею з площі Ринок, 6 у Львові – у місто Червоноград, вул. Пушкіна, 10. За цією адресою розміщена філія іншого львівського музею – Червоноградська філія Львівського музею історії релігії, який зареєстрований у Львові.

За словами Кусого, ініціатором зміни юридичної адреси Львівського історичного музею стала Червоноградська міськрада, яка вирішила залучити додаткові податки на свою територію. «У випадку такої перереєстрації відповідні територіальні громади беруть на себе зобов’язання половину податку з доходів фізичних осіб (ПДФО) повертати і вкладати як субвенцію у розвиток цих закладів. А цього не робить місто Львів», – заявив Віктор Кусий.

З його слів, для зміни юридичної адреси комунального закладу не потрібно рішення Львівської облради, а лише управління майном спільної власності. «Управління майном затверджує статут закладу, у якому змінюється місце реєстрацію юридичної особи. Рішення сесії не потрібно. Ми як засновники уповноважені затверджувати статути комунальних установ», – повідомив він.

Читайте також: У Львівській облраді пояснили, чому лікарні перереєстровують до міст та сіл області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.