дивись.info

Садовий: міська рада не має наміру бути власником ФК «Карпати»

Садовий: міська рада не має наміру бути власником ФК «Карпати»

Збереження футбольної команди у місті є пріоритетним питанням для Львова.

Так, сьогодні під час виконкому міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що місто і надалі підтримуватиме розвиток дитячого футболу та ініціюватиме створення народної команди. Однак, міська рада не може бути власником ФК «Карпати», передає прес-служба Львівської міськради.

«В мене відбулась розмова з керівництвом «Карпат». Ми у хорошій комунікації. У них в березні збори акціонерів. До речі, останні збори були років 8 тому. Власне на зборах вони будуть обговорювати майбутнє «Карпат». Міська рада не має наміру бути власником футбольного клубу. Це не є наше завдання. Ми хочемо долучитись до створення народної команди, як це є у Барселоні, багатьох португальських клубах, там місто також не є власником. Місто може допомогти залучати різних людей. Я сам готовий купити одну акцію і буду всіх інших закликати. Але це не завдання міської влади — займатись управлінням футбольних клубів. Ми підтримуємо і будемо підтримувати дитячий футбол. Це наше завдання — розвиток любительського спорту, а професійний спорт — це не компетенція міста. Акціонери повинні між собою вирішити майбутнє клубу.

В неділю буде матч, побачу на матчі колег з «Карпат», може щось ще дізнаюсь.

Львівська міська рада жодної власності приймати не буде, це не є завдання міста. Ми готові, маючи згоду ФК «Карпати», перетворитись у структуру народної команди, почати цей процес, якщо ми отримаємо меседж, в рамках цього року провести підготовчі роботи, щоб з 2021 року пішов нормальний старт. Це не робиться за один день. Зараз розпочинається наступний етап матчів. Стадіон є в управлінні футбольного клубу і вони далі будуть його мати в управлінні за 1 грн. Земля також буде закріплятись за ФК «Карпати», бо «Карпати» — це бренд Львова. У цьому питанні є багато різних дискусій. Міська рада не буде власником клубу, міська рада буде допомагати, щоб у Львові з’явилась народна команда «Карпати». Ми готові використовувати весь потенціал, міжнародні зв’язки, щоб допомогти”, — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, місто запропонувало співпрацю ФК «Карпати» та ініціювало створення народної команди. Відповідне рішення було прийнято 13 лютого, на сесії Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.