дивись.info

Гончарук каже, що уряд виконає завдання президента щодо виплати боргів шахтарям

Гончарук каже, що уряд виконає завдання президента щодо виплати боргів шахтарям

Уряд напрацює рішення для виконання завдання Президента України Володимира Зеленського щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед українськими шахтарями.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу за підсумками засідання уряду 26 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Президент поставив задачу публічно, ми її всі чули: максимально швидко, в конкретний термін закрити заборгованість перед шахтарями. Звичайно уряд буде працювати над тим, щоб цю задачу виконати», – зазначив Гончарук.

Він зауважив, що це є непросте завдання, і проблема заборгованості із зарплати перед шахтарями є комплексною.

«Знову ж таки можна годинами це обговорювати. Але є задача Президента, і ми її виконуємо», – додав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Президент Зеленський під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі 25 лютого заявив, що всі борги із заробітної плати перед українськими шахтарями мають бути погашені впродовж березня-квітня цього року.

6 лютого, президент України Володимир Зеленський приїхав на шахту «Межирічанська» у Червонограді, щоби поспілкуватися з шахтарями і домовитися про план дій. Працівники копалень ділилися з президентом наболілим щодо заборгованостей із виплати заробітніх плат, погане соціальне забезпечення і побут родин, котрі під землею втратили близьких. Президент пообіцяв, що заборгованість по зарплатах на шахті «Межирічанська» розміром 22 мільйони гривень буде погашена до кінця лютого.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.