Пасажирів, які вийшли у Львові з потягів «Перемишль-Київ» - перевірили і відпустили

З двох потягів «Перемишль-Київ» у Львові вийшли близько 300 пасажирів.
Про це розповів під час брифінгу т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.
«Всі пасажири пройшли температурний та епідеміологічний контроль на пункті пропуску «Мостиська», а потім пройшли повторний температурний контроль та огляд медиками на залізничному вокзалі у Львові. Не було виявлено жодної особи, яка б потребувала госпіталізації у інфекційній лікарні», – розповів Андрій Васько.
За його словами, всі кого не забрали з вокзалу приватним транспортом отримали рекомендації, як дістатися місць кінцевого призначення.
Для громадян з інших областей, то їх заберуть спецавтобуси за напрямама. Наприклад в автобуси з Івано-Франківської області будуть сідати мешканці Чернівецької області, а в автобуси з Тернопільської області сідатимуть мешканці Хмельницької, Вінницької областей. А далі відповідними ОДА буде забезпечено подальше транспортування до пунктів кінцевого призначення», - розповів Андрій Васько.
Він додав, що сьогодні очікуються поїзди з Перемишля ще о 16 і о 19 годині.