дивись.info

Івана Вакарчука поховають сьогодні на Личаківському кладовищі

Івана Вакарчука поховають сьогодні на Личаківському кладовищі
Фото: ЛМР

Український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук відійшов у вічність на 74-му році життя.

На прохання родини похорон Івана Вакарчука відбудеться камерно. Поховають відомого львів’янина на Личаківському кладовищі, повідомляють у ЛМР.

Громада міста сумує з приводу втрати та співчуває рідним видатного львів’янина. В знак вшанування видатного львів’янина, Героя України Івана Вакарчука на фасаді Ратуші розмістили банер.

Свого часу Львівська міська рада присвоїла Івану Вакарчуку звання «Львів’янин року» (2010) за видатні досягнення в науковій, науково-педагогічній та організаційній діяльності та успішні реформи в галузі освіти.

За інформацією zaxid.net, завідувачка кафедри екології ЛНУ Дзвінка Калинець-Мамчур повідомила, що чин похорону Івана Вакарчука відбудеться 5 квітня у Свято-Покровській церкві ПЦУ, що на вул. Грушевського, о 14:30.

На похороні будуть присутні лише родичі Івана Вакарчука, але всі бажаючі зможуть дистанційно долучитися за допомогою онлайн-трансляції з храму.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.