дивись.info

На території Славської ОТГ працюватиме самостійний відділ поліції

На території Славської ОТГ працюватиме самостійний відділ поліції

Славська об’єднана територіальна громада стала першою серед об’єднаних територіальних громад Львівщини, на території якої працюватиме самостійний відділ поліції.

Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Зокрема, сьогодні, 10 квітня, підписано відповідний Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та Славською селищною об’єднаною територіальною громадою.

Метою меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території об’єднаної територіальної громади.

Як розповів голова Славської ОТГ Володимир Бега, разом з цим, на території Славської ОТГ встановлено 19 зовнішніх камер відеоспостереження, до яких має доступ районна поліція, що в комплексі дозволяє оперативно реагувати на правопорушення та злочини.

Зазначимо, Славсько є відомим гірськолижним курортом, який відвідує приблизно 200 тис відпочивальників упродовж року. Одним із пріоритетних завдань розвитку курорту є питання безпеки громади та відпочивальників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.