дивись.info

Стало відомо, хто зі спортсменів Львівщини отримає президентську стипендію

Стало відомо, хто зі спортсменів Львівщини отримає президентську стипендію
Фото: pexels

Видатним та перспективним спортсменам України з олімпійських видів спорту за призові місця на чемпіонатах світу і Європи серед дорослих, молоді, юніорів та їх тренерам призначили стипендії Президента України.

Відповідний указ Володимир Зеленський підписав учора, 13 квітня. Серед тих, хто отримає стипендії, спортсмени та тренери Львівщини.

Зокрема, стипендію призначили львівським каратистам, бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 року Станіславові Горуні та бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року серед молоді з карате Діані Шостак та, відповідно, їх тренеру Антону Нікуліну. Отримає стипендію також Алла Черкасова, чемпіонка Європи 2019 року з вільної боротьби, а також срібна призерка чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту Олена Старікова та її тренер Євгену Болібрух.

Також призначили стипендію срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з важкої атлетики Володимиру Гоза, його тренеру Андрію Гентошу, срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі з боротьби вільної Юрію Ідзінському та його тренеру Віктору Глібенку. Отримає стипендію також бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року у найближчій до дорослих віковій групі Данило Стасюк.

Також отримає стипендію борчиня, бронзова призерка чемпіонату світу 2019 року серед юніорок Марія Винник та тренер з вільної боротьби Орест Скобельський.

Призначено стипендію також чемпіонці Європи 2019 року серед юніорок зі стрільби кульової Яні Чучмарьовій. Цьогоріч призначили стипендію також бронзовому призеру чемпіонату світу 2019 року серед молоді з веслування на байдарках і каное Сергію Нагорному та його тренеру Михайлу Пацюрку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.