дивись.info

Львівські регбісти здали кров для хворих дітей

Львівські регбісти здали кров для хворих дітей

22 квітня, частина гравців регбійного клубу «Сокіл» здали кров для лікування хворих дітей. Ще частина спортсменів здавала кров вчора. Світлинами з акції поділилась Федерація регбі Львівськоі області, – повідомляють у Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Кров, яку здали спортсмени у Львівському обласному центрі служби крові, спрямують до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Тут лікують діток з найрізноманітнішими патологіями, зокрема й онкохворих.

Регбісти Львівщини здають кров уже багато років поспіль. Варто зазначити, що «соколів» тренує Юрій Франкович Грабовський – легенда львівського регбі, який за освітою медик.

Практика здачі крові спортсменами для благодійних цілей існує й за кордоном: у 2018 році у Європі навіть стартував КровChallengе. Тоді Національна збірна Польщі з регбі передала естафету нашим спортсменам. Понад 40 львівських гравців із регбі клубу «Сокіл» здали кров, щоб допомогти онкохворим дітям, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі у Львові, а також пораненим бійцям на Донбасі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.