дивись.info

У Львові завтра відкриються магазини одягу і взуття

У Львові завтра відкриються магазини одягу і взуття

Міська комісія ТЕБ і НС витрішила дозволити від завтра роботу візових центрів, магазинів  з продажу одягу, білизни та взуття, які мають прямий вихід на вулицю, та непродовольчі ринки.

Про це під час брифінгу розповів міський голова Андрій Садовий.

«Ми дозволяємо роботу магазинів одягу і взуття з виходом на вулицю, бо дуже важливим є провітрювання приміщень. Протокол буде такий самий як для продуктових магазинів Також дозволяємо з 15 числа роботу промислових ринків» – розповів Андрій Садовий.

З 18 травня буде  дозволено роботу магазинів одягу і взуття в торгових комплексах.

«З 18 числа відкриваємо поліклініки, для тих хто хоче отримати консультації для амбулаторного лікування», – додав міський голова.

За його словами, якщо уряд дозволить відновити роботу міського транспорту, який зараз працює в режимі спецперевезень, то Львів прийме аналогічне рішення.

«В перщу чергу ми відновимо пільговий проїзд для учасників бойових дій. А коли закінчиться карантин – для пенсіонерів.

А вже з 18 травня до переліку доєднаються магазини одягу, білизни та взуття, які працюють у приміщеннях ТРЦ, і поліклініки всіх форм власності для надання планової амбулаторної допомоги.

Але всі ці заклади зобов’язані працювати за відповідними протоколами. Якщо зафіксуємо порушення — штраф і закриття», — зазначив міський голова.

За словами Андрія Садового, мерія й надалі відстежує динаміку захворювання на коронавірус у Львові. Від неї залежатимуть подальші рішення міста щодо карантину. «Лабораторії продовжують ПЛР-тестування. Ми відстежуємо динаміку захворювання. Якщо впродовж 3 днів відсоток позитивних результатів буде більшим 23% від кількості протестованих за добу, комісія прийматиме рішення про відновлення карантинних обмежень», — додав Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.